Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Laba diena. Man 2002m. operuota plyšusi aneurizma. Kairės pusės vidinė miego arterija, subaranchoidinė dalis. Dabar jau 3mėn. kaip kairėje ausyje girdžiu pulsą, suprastėjo miegas, stipriai skaudėjo galvą, pykino, svaigo. Pradėjus gerti plečiančius vaistus savijauta pagerėjo, bet pulsą ausyje plakant tebegirdžiu. Ar tai galėtų būti atsinaujinusi aneurizma, ar kitas kraujotakos sutrikimas? Ačiū. Virginija Kaišiadorių rajonas

Atsakymas

Laba diena, Virginija,
Dėl aneurizmų operacijų. Paprastai plyšusi aneurizma yra "klipsuojama". Uždedamos tokios metalinės kabutės, kad sustabdytų kraujavimą, tad anurizmos atsinaujinimo galimybių yra labai nedaug. Daug dažniau ir labiau tikėtina, kad susiformuos nauja aneurizma. Deja, neapžiūrėjus Jūsų, nežinant ligos anamnezės, neturint vaizdinių tyrimų, tokių kaip kompiuterinės tomografijos ar magnetinio rezonanso angiografijos, negalėčiau komentuoti, kokia tai galėtų būti patologija. Dėl šios problemos turėtumėte pirmiausia kreiptis į savo šeimos gydytoją, kuris jau Jus nukreips neurologo ar neurochirurgo konsultacijai. Taip pat, manau, kad galėtumėte pasikonsultuoti su Jus operavusiu neurochirurgu, nes jis, žinodamas Jūsų ligos istoriją Jums galėtų išsamiau ir konkrečiau tasakyti į rūpimus klausimus.\
Pagarbiai,
Gyd. A. Šitkauskas