Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Laba diena, norejau paklausti kol zmonems kurie serga smegenu veziu buvo nutrauktas gydymo kursas Temodaliu? Kodel sie ir kiti butini vaistai isbraukti is kompensuojamu vaistu saraso? Mano artimam zmogui 26 metai, turi 4 metuku sunu.. Jam staiga daktaras i akis pasako \" atleisk, mes tau prognozavom 1,5 metu o tu jau 3-ti metai gyveni, tai virsija visus musu lukescius. Nieko amzino nera, viesiems ateina laikas\" ir su tais zodziais nutraukia vaistus kurie jam suteikia galimybe gyventi normaliai. Dabar sis jaunas vyras gali nebesulaukti pavasario.. Nejaugi seimas ir sveikatos ministerija tikisi sutaupyti biudzeta zmoniu gyvybemis?

Atsakymas

Laba diena, Jurate,

Iš Jūsų nupasakotos situacijos bent jau man yra gana sunku susidaryti tikslią ir teisingą nuomonė, nes manau, kad šiuo atveju nuomonės yra dvi. Pirmiausia, norėčiau informuoti tiek Jus, tiek Jūsų pažįstamą asmenį, kad tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje yra nustatytas ir patvirtintas veiksmingiausias 6 kursų gydymo ciklas, tad gali būti, kad žinodamas žmogaus situaciją ir jo ligos eiga ir prognozes, gydytojas tiesiog priėmė teisingiausią sprendimą. Beje, kiekvieno gydytojo priimtas sprendimas yra individualus. Jeigu Jūs ar Jūsų draugas mano, kad toks sprendimas nepriimtinas, visuomet lieka galimybė užsirašyti ir pasikonsultuoti su kitu tos srities gydytoju. Manau, kad antra nuomonė tikrai nepakenktų, galbūt daktaras išklausęs, apžiūrėjęs ir įvertinęs būklę galės Jums pagelbėti ar bent išsamiau viską paaiškinti.