Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Sveiki. As visa drebu...Bunant ramioj busenoj tas drebejimas ne toks ir didelis, taciau kur isejus, bendraujant su zmonem ar esant stresinei situacijai tas drebejimas sustipreja...Dreba rankos, galva, visas kunas...Net nezinau ka man daryti...Gal man parkinsono liga? Taciau man tik 24 metai, padekit...Tas drebejimas man kancia, visko atsisakyciau, kad tik to drebejimo nebebutu, nes daugiau taip nebegaliu... Is ankso dekoju uz atsakyma.

Atsakymas

Laba diena, Agne,

Drebėjimas yra tik simptomas. Jo priežastis turėtumėte pradėti aiškintis su savo šeimos gydytoju. Jis, žinodamas Jūsų gyvenimo anamnezę, ištyręs Jus pilnai, tikėtina, pasikonsultavęs su reikiamais specialistais nuspręs, kokia Jūsų diagnozė ir kaip galima Jums padėti.