Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

laba diena.nuo 2005m.pradejo jaustis deginimo,dilgciojimo simptomai po visa kuna.kartais jauciasi siluma.tai skausmai ivairiuose vietose atsiranda.pvz,4men. skaudejo bluznies srityje.padare ivairius tyrimus,bet nieko nerado.deginimas visiskai neprognozojamas.tai atsiranda,tai dingsta kuriam laikui.buvau ir neurologo konsultacijoj,bet nieko nerado.alergijos taip pat nera.israse vaistu rudotel.kaz kiek apramina deginima,bet neilgam.gal pas Jus buvo panasiu nusiskundimu nuo pacientu?kur dar galieciau kreiptis?nes jauciu,kad liga ar kas progresuoja. pagarbiai,Arturas.34m

Atsakymas

Laba diena, Artūrai,

Tokius Jūsų nupasakotus jutimus gali sukelti dauguma patologijų organizme. Be viso to, gali būti, kad priežastis nėra “apčiuopiama”, kitaip tariant, tai gali išprovokuoti tokie veiksniai kaip stresas, miego trūkumas, o minėti jutimai – kaip atsakas į juos. Manau, kad pirmiausia reiktų konsultuotis su Jūsų šeimos daktaru, kurio kompetencijoje būtu Jus ištirti ir, jei bus reikalinga, pasikonsultuoti su kolegomis specialistais. Siūlyčiau ir pačiam pastebėti, kada užeina tokie jutimai, kiek trunka, su kuo susiję ir panašiai. Tai labai pagelbėtų Jus gydančiam bendrosios praktikos gydytojui.