Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Laba diena.Mano 4,5 metukų sūnus turi alerginio pobūdžio bronchinę astmą. Paskutiniu metu pradėjo kartotis tokie keisti priepuoliai. Vaikas ne iš šio nei iš to išblykšta, lūpytės pabąla, pasidaro tylus, vangus, bet samonės nepraranda, kalba su manimi. Klausiu:Kas yra? Sako: noriu miego, guldo galvą ant peties. Tai trunka neilgai, apie penkias,dešimt minučių;. Dar , tiesa, visada prieš priepuolį pradeda žiovauti, visada. Priepuoliui praėjus, vėl linksmas ir guvus vaikas. Vakar buvom pas stomatologę, pirmą kartą, ten aišku kvapų pilna. Gal, sakau, jam užspazmuoja bronchai, negauna pakankamai oro, pasidaro silpna. Bet toks priepuolis buvo ir namuose, kur jokių kvapų nėra, aplinka sutvarkyta alergiškam vaikui. Patarkit, padėkit. Taip žiūrint iš šalies , atrodo , lyg kristų spaudimas. širdutė prieš metus tikrinta echoskopu, jokių patologijų nerado. Ką dar mums reiktų pasitikrinti? Ačiū už išklausymą, ir, tikiuosi, atsakymo.

Atsakymas

Laba diena, Tania,

Kad ir kaip norėčiau Jums pagelbėti, bet bijau, kad pirmiausia turėtumėte kreiptis į savo šeimos gydytoją ir meginti su juo išspręsti šią problemą. Tokie epizodai gali pasikartoti ir dėl bronchinės astmos ir dėl kraujo spaudimo kritimo, bet tik ištyrus vaikutį galima būtų daryti išvadas ir šiuo atveju geriausias būdas pradėti spręsti problemą – kreiptis į kompetentingus gydytojus – Jūsų šeimos daktarą.