Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Vaikui(4m)po galvos traumos(diagnoze:galvos sumusimas.Pakauskaulio bei kaukoles pamato luzimas vidurineje kaukoles dauboje desineje)diagnozuota veido pareze(aki valdo,bet nepilnai uzmerkia,sypsosi viena veido puse,nesuraukia antakio).Po traumos yra praeje 3,5men.Neseniai daryta ENMG,tyrimo rezultatai-grubi daline aksonopatija(pakenkta apie 88,91% skaidulu).Ar siuo atveju galime taikyti pazeistos ir sveikos puses veido raumens stimuliavima(masazas,bioptron sildyma,magneto terapija). Norime suzinoti Jusu nuomone,nes del veido raumens stimuliavimo vyrauja priestaringos nuomones,o reabilitacines proceduros mums jau yra prasidejusios.

Atsakymas

Laba diena,

Po traumos jau praėjo nemažai laiko, tad manau, kad visas Jūsų išvardintas procedūras galima atlikti. Visi Jūsų minėti tyrimai neturėtų pabloginti esamos potrauminės būklės. Visgi, siūlyčiau pasikonsultuoti ir pasikliauti Jus stebinčiu ir su Jumis dirbančiu reabilitologu.