Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Laba diena,man pries puse metu operuotas galvos smegenu auglys. Jau dariausi kontrolini MRT.Gerb. Gydytojo noreciau paprasyti pakomentuoti kai kuriuos terminus esancius mano magnetinio rezonanso tyrimo aprasyme.Cituoju: Desinysis soninis skilvelis paspaustas. Viduriniu strukturu dislokacija i kaire iki 7 mm; Ar tai yra labai blogai? Kokios gali buti to pasekmes? Gal vel reikalinga operacija?Pagarbiai.

Atsakymas

Laba diena,

Jūsų nurašyto magnetinio rezonanso tyrimo išvadų, deja, pakomentuoti negalėčiau, nes norėdamas vertinti esamus pakitimus, turėčiau išsamiau Jus ištirti, išsiaiškinti, kokia operacija buvo atlikta ir pamatyti anksčiau atliktų magnetinio rezonanso tyrimų duomenis. Gali būti, kad tai tėra liekamieji reiškiniai po operacijos, tačiau tą spręsti gali tiktai Jus operavęs neurochirurgas. Siūlyčiau kreiptis į jį ir paprašyti, kad jisai Jums paaiškintų.