Prisijunk prie mūsų



Užsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Laba diena. man jau senokai pablogejusi atmintis, ta prasme, sunku mintinai skaiciuoti,neprisimenu kur daiktus padedu nors pres akimirka turejau, sunku isiminti nauja informacija, vardus , pavadinimus ir panasiai. senus ivikius prisimenu neblogai. lyg butu kad laikinoji atmintis suslubavusi. tuo pat metu turrejau problemu del galvos spaudymo tai rado subchondrine skleroze. Ten kalo srity spaude nervu sakneles. po sildymo proceduros to spaudymo nebeliko. tai klausiau gyditojos gal atmintis pablogejo del tos ligos tai sake kad nesusyje su tuo. tai noreciau isgirsi jusu nuomone. kas galetu buti del tos atminties. man 26m. Visokiom sklerozem ir alzhaimeriam manau per jaunas. skaiciau kad gal miegas kaltas nes nekokybiskai isimiegama. nors miegu po 8 h bet kaskaip atrodo kad vis jo truksta. siaip kitokiu simptomu nera. tai laukiu jusu patarimo

Atsakymas

Laba diena, Mariau,

Pablogėjusi atmintis ir dėmesio koncentracijos stoka pirmiausia yra nuovargio požymiai. Pirmiausia turėtumėte susireguliuoti darbo ir poilsio režimą, sveikai maitintis ir stengtis kiek įmanoma išvengti stresinių situacijų. Subchondrinė sklerozė ir nervų šaknelių spaudimas negali duoti atminties pablogėjimo. Jeigu ir laikantis režimo atmintis nepagerėja, galbūt reiktų konsultuotis su šeimos gydytoju. Jis Jums tikslaiu patartų, kokie tyrimai reikalingi ar kokius preparatus galima būtų naudoti.