Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Sveiki, mano dukrytei nustatytas glialinis auglys. Po biopsijos tyrimo gautos isvados kad tai II laipsnio polimiksoidine astrocitoma. Taciau joki informaciniai (bent jau internetiniai puslapiai) pagal toki diagnozes pavadinimo ivedima informacijos neduoda. Gal galetumet suteikt daugiau informacijos butent siuo atveju. Dekoju is anksto.

Atsakymas

Laba diena,

II laipsnio astrocitoma yra glialinis galvos smegenų auglys. Šiuo atveju, II piktybiškumo laipsnis rodo, kad ji nėra “labai pikta”. Tokie pacientai, ir ypač vaikai, dažniausiai gydomi konservatyviai, tiesiog stebint jų būklę, laikas nuo laiko kartojant tyrimus. Dėl tikslesnio ir “moksliškesnio” paaiškinimo, kas tai yra polimiksoidinė astrocitoma, parašysiu Jums vėliau.