Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

sveiki, kazkada Jums buvau rasiusi,gal 2009 m. del konsultacijos..Tada dariausi ir KT ir MRT (2012 m.).smegenyse patologijos nerado. Siuo metu laukiuosi, jau 24sav. pries beveik 1,5 men pradejo mirgeti akyse, tokiu atveju buvo jau 4.tai trunka apie 10 m

Atsakymas

Gerbiama Violeta,
Noriu nuramint ir pritart jus gydančių gydytojų nuomonei. Nematau jokio pagrindo jais abejoti, nematau jokio pagrindo galvoti, kad turite bėdu galvoje.  Pagalvokit, kiek daug pacientų per gydytojo karjera jie sekė ir gydė, kiek daug tyrimų skyrė, kai to reikėjo.  Neabejokite, jų patirtis turėtų jus nuraminti.
Pagalvokite, kad dabar turite svarbesnių tikslų, jusų nerimą jaučia ir jūsų kūdikis.
Su pagarba,  Artūras Šitkauskas