Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Laba diena, man 44 metai. Pernai metais kelioms minutėms buvau praradęs sąmonę, ko pasakoje įsikandau liežuvį ir buvo traukuliai (galvos traumos neturėjau). Šiemet situacija pasikartojo. Nustatė generalizuota epilepsiją, paskyrė tab. Depacine chromo. Ligonineje atlikti tyrimai:EEG pavienės iritacinio pobūdžio bangos registruojamos abipus temporalinėse srityse, epilepsiforminių pakitimų neužregistruota. MRT: sinus maxillaris dex.- cistinio tankio darinys apie 3 cm; Neurochirurgo konsultacijai nesiuntė. Ką man toliau daryti? Kas tas cistinio tankio darinys? Ačiū už atsakymą

Atsakymas

Laba diena, Stasy,
Mano nuomone, toliau Jūs turėtumėte bendrauti su gydytojais neurologias, dirbančiais su epilepsija - epileptologais. Tik jie gali spręsti dėl Jūsų epilepsijos gydymo. Pakitimai MRT - tas cistinis darinys, tai cista, greičiausiai likusi po uždegimo viršutiniame žandiniame antyje. Tokius pakitimus gydo gydytojai otorinolaringologai - LOR gydytojai. Siūlyčiau kreiptis į juos. Mano nuomone, kadangi nerasta pakitimų smegenyse, neurochirurgo k-ja šiuo metu nebūtina.
Su pagarba, gyd. A. Šitkauskas