Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

man dare MRI ir rado cista ant smegenu. man sia procedura dare todel kad kenciu nuo dideliu kalvos skausmu. bet man tik sesiolika metu. ar tai gali buti labai rimta labai aciu uz jusu atsakyma

Atsakymas

Laba diena, Simona,
Jūsų vadinama "cista ant smegenų", greičiausiai yra atsitiktinis radinys - subarachnoidinė cista, kuri paprastai būna įgimta ir ryškesnių klinikinių simptomų nesukelia. Visgi, norint įvertinti, ar būtent šis radinys gali būti Jūsų galvos skausmų priežastimi, reiktų Jus pačią apžiūrėti, įvertinti MRT vaizdus. Rekomenduočiau konsultuotis su savo šeimos gydytoju ir gydytoju neurologu.
Su pagarba, gyd. A. Šitkauskas