Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

laba diena. Norėčiau pasiklausti nes labai svarbu ir esu nežinioje kaip pasielgti. Prieš tris metus mane KMUK operavo galvoje nustatytą ASTROCITOMA FOSSAE CRANI POSTERIORIS LATERIS SIN. Auglys pašalintas radikaliai. Jis nebuvo piktybinis. Po metų daryta MRT neparodė auglio ataugimo, dabar vėl turėčiau būti šviečiama 2011-08 mėnesį, tačiau pastojau ir noriu susilaukti šio leliuko, tačiau kaip geriau pasielgti? Ar galiu nešioti ir gimdyti leliuką? Ar dėl galvos operacijos galiu gimdyti tik darant Cezario pjūvi? Norėčiau sužinoti ir Jūsų nuomonę, nors važiuosiu ir pas gyditoja kuris operavo

Atsakymas

Laba diena. Manau jau žinote savo gydytojo nuomonę. Mano nuomone ...
gimdykite :) Tik MRT daryti pirmus tris mėnesius nėštumo
nerekomenduojama. Laiingai. Su pahgarba A. Sitkauskas.