Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

Pakartotinio magnetinio rezonanso tomografijos tyrimo (galvos)metu nustatyta, kad ACM dex.baseine kortikaliai T1, T2 dark fluid sekose išryškėjo hiperintensinis signalas (tikėtina laminarinė nekrozė). Nesimato difuzijos restrikcijos požymių. Masių efektas nepadidėjo. Kitose srityse papildomi patologiniai židiniai neišryškėjo. Išvadoje teigiama, kad išeminiai pakitimai ACM dex. baseine - vėlyva poūmi evoliucijos stadija. Paaiškinkite paprastais žodžiais šią išvadą. Ar tai reiškia, kad liga nepagydoma? Kaip reikėtų gydytis?

Atsakymas

šias problemas gydo neurologas. Prasau kontaktuoti su juo