Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

ATSAKO GYDYTOJAS- NEUROCHIRURGAS

717_04Į klausimus atsako Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės (VGPUL) gydytojas neurochirurgas Artūras Šitkauskas. Į nekorektiškus, neetiškus ar nesusijusius su neurochirurgija klausimus atsakoma nebus. Taip pat gydytojas pasilieka teisę neatsakyti arba tik iš dalies atsakyti į klausimus, kurie jam pasirodys neaiškūs, reikalaujantys išsamesnės informacijos arba konkretaus paciento apžiūros. Pageidautina, kad klausiantysis pateiktų savo el.pašto adresą, jeigu iškiltų kokių nors neaiškumų susijusių su klausimu.
Gydytojas- neurochirurgas A. Šitkauskas konsultuoja Santariškių Konsultacinėje Poliklinikoje. Registractūra adresu Santariškių g. 2, internetu www.santa.lt arba telefonu 8 5 236 5000 (vilniečiams- 2365113). Vykstant su siuntimu- konsultacija nemokama.

Taip pat konsultuoja ir operuoja UAB Northway medicinos centre. Išsamesnės informacijos ieškokite www.nmc.lt arba teiraukitės tel. Nr. 8 5 264 44 66.

Spausdinti

1975 m. buvo atlikta galvos smegenų operacija - pašalintas pulinys. Gal trečia diena po operacijos nežymiai šoko temperatūra. Net gydytojas nesuprato kodėl(net garsiai mastė). Grįžus namo, viskas buvo normaliai, pradėjo augti svoris(buvau labai išsekęs) ir t. t. Gal po dviejų savaičių viskas pasikeitė - krito svoris, sumažėjo apetitas, lyg pripilta vandens kairė ausis,silpnumas kojose(traukia atsisėst), sunku rašyt, pavargus paraudonuoja kairė akis. Judinant gavą, susidaro toks jausmas, lyg galvoj yra kažkokio skysčio. Iškarto, sukandus dantis, tvinksėjo kairiam smilkinyje, paskui nustojo.Atsigulus ant nugaros, sukasi galva, kartais suūžia kairėj ausy. Ir taip yra iki šiol, jau 35 metai. Įvairiems darbams man šitie dalykai netrukdo. Išgeriu, nerūkau. Kitą dieną po išgertuvių pakinta dešinės rankos koordinacija - kartais rašyt buna lengviau, kartais sunkiau. Praėjus gal 10 metų trumpai buvo atsiradęs stiprumas kojose - nesinorėjo sėst. Bet tai trūko kelias valandas. Skaldant malkas, ar ką nors daužanr kūju, pastebiu, kad kažkiek tai atkrinta ausis. Nors visa tai man darbui netrukdo,galva neskauda, tačiau labai įdomu,kas čia yra ir kodėl taip viskas kinta. Ar gali būti,kad po operacijos susikaupė pūlinio likučių, kurie yra ir iki šiol?

Atsakymas

Ne gerbiamasi, pūlių ten tikrai nėra, tačiau visi šitie simptomai susiję su operacijos poveikiu jūsų smegeniums ir besikeičiania smegenų kraujotaka. Manau jums  viskas gerai. Sėkmės