Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

Ingrida Blažytė-Byčiuvienė(1979.04.30-2009.05.01) Spausdinti
2009-05-01 Taip ir neįveikus sunkios ligos, 2009-ųjų metų gegužės 1d., mirė "Kartu lengviau" sumanytoja ir įkūrėja Ingrida Blažytė-Byčiuvienė. Ingrida iškeliavo su šypnesa, ramiai ir taikiai tepraėjus tik vienai dienai po savo gimtadienio, kurio taip norėjo sulaukti. Savo širdyje išsinešė po dalelę mūsų jai dovanoto laiko, dėmesio, juoko, bet mums dar daugiau paliko. Brangindama kiekvieną savo ‘viršvalandžių’ minutę išmokė nepasiduoti ir kasdieną švęsti gyvenimą. img2

 


2009-01-23

Taigi, neilgai aš tą Temodalį vartojau- du kursus... 2008 10 25-ą, paskutinę jo vartojimo dieną jau nebegalėjau keltis iš lovos dėl galvos skausmo, o 11.06- jau buvau sėkmingai išoperuota ketvirtą kartą ir po operacijos paaiškėjo, kad diagnozė kaip aš sakau “toliau jau nebėra kur”- glioblastoma. Turbūt niekad nepamiršiu to rezidento veido, kai jis atėjo pas mane į palatą pranešti, kad jau turi histologiją. Aš jau buvau susitaikiusi su mintimi, kad bus G4, be to prieš operaciją buvau kalbėjusi su savo neurochirurgu V. Deltuva apie tai, kad toks greitas ataugimas ir visa kita rodo, jog greičiausiai tai ir bus G4, o tas jaunas rezidentas atėjo pats visas išsigandęs ir sako: “Jums pusiau G4”, o juk aš jau seniai žinau, kad jokių pusiau nebūna, tada man taip norėjosi jį paguosti ir pasakyti, kad jis dar išmoks pranešti žmonėms diagnozes. Po operacijos vėl seka radioterapija, kurią pradedu 2008 11 24, o 12 19 baigiu. Tai- jau paskutinis mano gyvenime radioterapijos kursas- šįkart man paskyrė 20 seansų (t. y. 40 Gy)- viso susidarė 100, nes prieš metus gavau 60Gy. Ir vėl mane gelbsti gerb. gyd. A. Burneckis.

Sausio viduryje apsilankau pas fitoterapeutą J. Ruolią VUOI, kuris man sudaro individualią programą, o sausio pabaigoje didelių gerb. Gydytojos- chemoterapeutės R.Nutautienės pastangų dėka pradedu vartoti naujus chemoterapinius vaistus, kurie šiaip jau dar vis yra tik klinikinių tyrimų lygmenyje. Kiek nuostabių gydytojų aplink mane... Kur aš be jų visų dingčiau?!


2008-09-27
Kai jau buvau patikėjusi, jog esu sveika, o 2008 06 25 MRT lyg ir nerodė nieko blogo, 2008 rugsėjo 1-ąją jau ketinau grįžti į mokyklos klasę pas vaikus, o rugsėjo 10-14 dienomis turėjau pakvietimą iš IBTA’os (International Brain Tumour Alliance- tarptautinė sergančiųjų galvos smegenų navikais bendrija) ir nupirktus bilietus į tarptautinę neuroonkologijos konferenciją Barselonoje, mano savijauta buvo puiki, tieisog fantastiška. Buvau pilna jėgų, kupina idėjų, užmanymų ir pan.

- skaityti plačiau

 


2008-02-25
Taigi praėjo tik (o gal “jau”) metai, o mano gyvenimas pasikeitė iš esmės. Vis dar tęsiu gydymą Temodal’ iu (idealiu variantu turėtų būti taip: 5-as dienas geriu vaistukus, 23 dienų pertrauka, bet jei kraujukas negeras, tai ta pertrauka dažnai ir pailgėja), geriu Topomax’ ą ir hormonus (Deksametazon’ ą). Tokia medicininė mano istorijos pusė...

- skaityti plačiau


2007-12-05
Sveiki. Mano vardas Ingrida. Gyvenu Vilniuje. Esu anglų kalbos mokytoja. Susirgau 2007 vasario 25d. Iki tol nesiskundžiau niekuo, net galvos skausmais, o tąkart, miegant, paryčiais, tiesiog įvyko epilepsijos priepuolis- pilnas, su sąmonės netekimu. Atlikus tyrimus diagnozavo auglį.

- skaityti plačiau