Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

Deividas M Bailey (1966.02.26 - 2010.10.02) Spausdinti
Nuostabi Deivido vilties ir išlikimo legenda sklinda po visą pasaulį ir įkvepia tūkstančius sergančiųjų nepasiduoti. Jūs taip pat turėtumėte žinoti, jog Deividas yra itin produktyvus dainų autorius turintis savo asmeninę svetainę, kurioje galima išgirsti jo nuostabių, lyriškų dainų bei paskaityti gilių prasmingų, įkvepiančių dainų tekstų (www.davidmbailey.com) ir nuolat keliauja po pasaulį su savo dainomis pritraukdamas didžiules auditorijas klausytojų savo nepaprastos asmenybės žavesiu. davidlr
Kuo daugiau jūs klausotės jo muzikos, tuo daugiau jūs sužinote apie patį Deividą . O jis, iš tiesų, įvairiapusė asmenybė: žavus ir kaip poetas, ir kaip filosofas, ir kaip teologas, ir kaip komikas, ir kaip vyras, ir kaip tėvas, ir kaip geras draugas, ir kaip žmogus- tiesiog įsimylėjęs visą pasaulį. Šis įsimylėjęs, taiką mėgstantis hipis- liaudies dainų atlikėjas jus ne tik sužavės savo gitaros virpinimu, bet taip pat ir įkvėps rašyti tekstus, jei tik jūs panorėsite. Neskubėkite, panaršykite jo svetainėje, paklausykite muzikos, paskaitykite tekstus, įsigilinkite į jų prasmę, o jei kada bus galimybė išgirsti Davidą pas mus Lietuvoje- būtinai ateikite jo paklausyti.
Presbiterionų misionierių daktarų Ken ir Ethel Bailey sūnus, Deividas vaikystę praleido Beirute, Libane. Savo pirmuosius akordus jis studijavo dar septintoje klasėje, po to mokėsi klasikinės gitaros, netrukus ėmė pats kurti dainas ir tai tapo jo aistra, kuri jį persekios daug ateinančių metų. Libaniečių pilietinis karas privertė jį užbaigti vidurinę mokyklą internatinėje mokykloje Vokietijoje (BFA Akademija). Jis leisdavo savaitgalius kaip gatvės muzikantas ir subūrė mažą grupelę, kuri koncertuodavo bažnyčiose už Geležinės uždangos ir Centrinėje Europoje. Kolegijoje, jis intensyviai grojo originaliame akustiniame duete, bet vėliau padėjo gitarą ir persikėlęs į Ameriką ėmė dirbti rimtoje didelėje firmoje tarnautoju. Po dešimties metų, gydytojai diagnozavo Deividui itin agresyvų smegenų naviką ir pasakė, jog jam liko vos keli mėnesiai gyventi. Diagnozavus daugialypę glioblastomą Deividui buvo taikytas kompleksinis gydymas Duke Universiteto ligoninėje (chirurgija, radioterapija ir įvairios chemoterapijų kombinacijos), tačiau viso auglio pašalinti nepavyko, tad Deividui visą laiko teko gerti vaistus nuo priepuolių ir pan. Po gydymo, Deividas metė darbą įmonėje ir grįžo prie savo pirmosios meilės- dainų rašymo ir atlikimo. Nuo tada jis nepaliaujamai kūrė ir keliavo su savo muzika ir dainomis po pasaulį nešdamas viltį žmonėms- tūkstančiams žmonių... Per 12 metų nuo ligos pradžios, jis išleido 18 albumų ir jo vardas gerai žinomas 21 šalyje bei 44 Jungtinėse Amerikos valstijose. Deividas ir jo muzika meta mums visiems iššūkį surasti tikėjimą ir branginti kiekvienos naujos dienos grožį. Nuostabios melodijos ir gilūs tekstai padeda atsiskleisti trims jo mėgstamiausioms temoms: tikėjimas, viltis ir meilė. Kartą jis buvo pavadintas “pranašu su gitara”, o jo balsas yra toks nuostabiai gilus ir aiškus, jog patinka visų amžių žmonėms- vaikams, tėvams bei seneliams...
david Jo istorija buvo rodyta per daugybę TV laidų, aprašyta laikraščiuose, žurnaluose, pasakota per radiją. Ir vis dar nepaliaujamai pasakojama... Leisdamas didžiąją savo laiko dalį laiko bažnyčios ir medicinos susitikimo vietose, jis išeina ir į kitas susitikimo vietas, tokias kaip jaunimo konferencijos, seminarijos, kolegijos, korporaciniai įvykiai ir kt. 2003 m. gegužę, jis laimėjo prestižinį Kerrville New Folk dainų festivalio pagrindinį prizą ir nuo to laiko koncertuoja daugybėje kitų didelių ir mažų scenų. Nuo Beiruto į Budapeštą, nuo Pitsburgo į Portlendą ir šimtuose kitų - jis įkvėpė ir linksmino tūkstančius klausytojų ir itin intensyviai keliauja koncertuodamas ištisus metus. Kai nekoncertuoja, Deividas leidžia laiką namie Charlottesville VA su savo mylima žmona Leslie ir 2 puikiais paaugliais vaikais, Kelcey ir Kameron.
Viename interviu Deivido paklausė, ką jis galėtų pasakyti žmonėms, kurie išgirsta šią diagnozę. Jis atsakė, jog visada išgirdęs šį klausimą, jis pasimeta ir nelabai drįsta išreikšti savo nuomonės, nes baiminasi, kad ji galbūt skambės melodramatiškai, bet tai yra frazė, kurią jis pats išgirdo anksčiau: “Vėžys išgelbėjo mano gyvybę: jis parodė man, kokia brangi yra laiko dovana. Tai privertė mane įveikti tam tikrą nuogąstavimą ir grįžti prie savo aistros. Tai privertė mane iš esmės kažko tikro norėti savo ir kitų žmonių gyvenime. Privertė norėti gyventi turint viltį ir ją dalijant ir kažką palikti po savęs, dėl vaikų, dėl žmonių... Kažką daugiau nei kelios dovanėlės... Kai pradėjau koncertuoti ir dalinti pirmuosius interviu, mane erzindavo klausimai apie ligą- tenorėjau kalbėti apie muziką... Bet nuo tada daug išmokau... Tiesa tokia, kad dainas gali kurti bet kas, o esmė yra ta, kad mes visi norime išgyventi- ir jei aš galiu bent kiek prie to prisidėti- esu labai dėl to laimingas...”

2008 lapkričio 20d. Deividas operuotas antrą kartą, vėl Duke universiteto ligoninėje- cistinis recidyvas.

Deividas 14 metų gyveno ir kovojo su piktybiniu smegenų naviku, kuris, kaip buvo manyta, turėjo jį nugalėti po 6 mėnesių.

Devidas paliko šį Pasaulį - 2010 spalio 2d...