Prisijunk prie mūsųUžsisakyti naujienlaiškį

Vardas:
El. paštas:

Asmeninės istorijos
Danutės Rainienės istorija Spausdinti
2013-03-15
Mano mama Danutė Rainienė buvo puiki moteris, nuostabi mama. Ji visą gyvenimą nesirgo jokiomis rimtomis ligomis. Mama daug dirbo, augino keturis vaikus. 2009 metai buvo lemtingi. Kažkokių esminių ligos simptomų ji nepastebėjo, išskyrus galvos skausmą. Bet, kaip ir dauguma mūsų, ji nekreipė dėmesio į šį organizmo siunčiamą signalą. Juk kas čia tokio, galvą paskauda kiekvienam. Deja, šis skausmas su laiku tapo vis intensyvesnis, ypatingai sustiprėdavo paryčiais, kol galų gale tapo nebepakenčiamas.
Skaityti daugiau...
 
Ingrida Blažytė-Byčiuvienė(1979.04.30-2009.05.01) Spausdinti
2009-05-01 Taip ir neįveikus sunkios ligos, 2009-ųjų metų gegužės 1d., mirė "Kartu lengviau" sumanytoja ir įkūrėja Ingrida Blažytė-Byčiuvienė. Ingrida iškeliavo su šypnesa, ramiai ir taikiai tepraėjus tik vienai dienai po savo gimtadienio, kurio taip norėjo sulaukti. Savo širdyje išsinešė po dalelę mūsų jai dovanoto laiko, dėmesio, juoko, bet mums dar daugiau paliko. Brangindama kiekvieną savo ‘viršvalandžių’ minutę išmokė nepasiduoti ir kasdieną švęsti gyvenimą. img2

 

Skaityti daugiau...
 
Ugnius Spausdinti
2008 01 27 Dar daug gražių vietų Lietuvoje turbūt yra neaplankytų, bet, kai tik atsiranda laisvo laiko, visad pabūnam ten, kur miela širdžiai. Vienas mėgstamiausių mano laimės pojūčių – pabūti ten, kur galima bent šiek tiek pamiršti šurmulį :).
Kaip ir tada 2006 m. rugpjūtį su mylimu žmogučiu Justina mes lankėme Dubingių apylinkes, kur tyvuliuoja Asvejos ežeras, o nuo piliakalnio atsiveria puikūs vaizdai. Tai tarsi rojus žemėje :).
ugniuslr
Skaityti daugiau...
 
Sandra Beardsley. Mano kelionė – gyvenimas su smegenų naviku Spausdinti

Sandra Beardsley – viena iš daugelio pasaulio gyventojų, kuriems teko sunkus išbandymas – vėžio diagnozė gydytojo kabinete. Lietuvoje Erika Umbrasaitė, išleidusi knygą „ Neišlėk iš posūkio“ apie gyvenimą su krūties vėžio diagnozė, pareiškė garsiai ir visiems suprantamai – apie vėžį reikia kalbėti, kai kalbi – lengviau. Taigi, Sandrai taip pat buvo diagnozuotas galvos smegenų navikas. Norėdama išreikšti susikaupusias mintis, emocijas pradėjo rašyti užrašus, kuriuos dabar galime skaityti visi. Galbūt kad suprasti, jog esame ne vieni ir kad verta          džiaugtis gyvenimu ir momentais, priverčiančiais mus giliau kvėpuoti, kaip kad rašė Sandra.

Taigi, nuoroda į Sandros dienoraštį: http://www.sandybeardsley.com

 
Deividas M Bailey (1966.02.26 - 2010.10.02) Spausdinti
Nuostabi Deivido vilties ir išlikimo legenda sklinda po visą pasaulį ir įkvepia tūkstančius sergančiųjų nepasiduoti. Jūs taip pat turėtumėte žinoti, jog Deividas yra itin produktyvus dainų autorius turintis savo asmeninę svetainę, kurioje galima išgirsti jo nuostabių, lyriškų dainų bei paskaityti gilių prasmingų, įkvepiančių dainų tekstų (www.davidmbailey.com) ir nuolat keliauja po pasaulį su savo dainomis pritraukdamas didžiules auditorijas klausytojų savo nepaprastos asmenybės žavesiu. davidlr
Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis12SekantisPabaiga »

Puslapis 1 iš 2